بیرجندرسا-هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۴۱۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۵ میلیون و ۷۰۰ تومان و قیمت دلار ۳۰ هزار و ۹۰۰ تومان است.
با حکم وزیر کشور؛
بیرجندرسا-وزیر کشور در حکمی «ناصر خوش خبر» را به سمت سرپرست استانداری خراسان جنوبی منصوب کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیرجندرسا-دهقانی فیروزآبادی از فوت هفت بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۷ بیمار جدید در خراسان جنوبی شناسایی شده‌اند.
همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش؛
بیرجندرسا-همزمان با سومین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش، عملیات اجرایی ۱۴ پروژه ورزشی به مساحت ۲۲ هزار و ۶۰۰ متر مربع در شهرستان‌های استان خراسان جنوبی آغاز شد.
بیرجندرسا-سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کروناویروس در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.
بیرجندرسا-۲ دستگاه تجهیزات پزشکی از محل موقوفات خراسان جنوبی برای کمک به حوزه سلامت تامین و همزمان با دهه وقف به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اهدا شد.
بیرجندرسا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر هفت پروژه در شمال شهر بیرجند با ۹۶ کلاس درس در حال احداث است که تا یک ماه آینده ۵۰ درصد این کلاس‌ها تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم شد و گفت: شاخص ابتلا به کرونا در استان دو برابر میانگین کشوری است.
بیرجندرسا-معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: یک واحد نانوایی در استان به اتهام عرضه خارج از شبکه ۵۰۰ کیسه آرد به ارزش ۲۴۶ میلیون ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
بیرجندرسا-مدیر تعاون روستایی خوسف گفت: ۱۲۵ هزار گل نرگس از کشاورزان به صورت توافقی خریداری شد و مطالبات نرگس کاران به مبلغ حدود ۶۰ میلیون تومان به حساب کشاورزان واریز شده است.
بیرجندرسا-شهردار بیرجند گفت: در کمتر از سه سال اخیر بودجه شهرداری بیرجند به بیش از چهار برابر افزایش یافته است و حقوق معوق نداریم.
معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی از توزیع ۱۰ هزار بسته بهداشتی و پنج هزار بسته غذایی بین نیازمندان توسط موکب ها در سال جاری خبر داد.
بیرجندرسا-همزمان با آغاز کاشت زعفران در خراسان جنوبی کارشناسان جهاد کشاورزی توصیه هایی برای کاشت پیاز سالم اعلام کرد.
بیرجندرسا-اسامی برندگان فروش فوق العاده مرحله پنجم ایران خودرو و همچنین طرح پیش فروش یک ساله این شرکت اعلام و در سایت فروش اینترنتی آن قابل مشاهده است.
بیرجندرسا-مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اظهار کرد: با هدف کاهش مصرف گاز طبیعی، طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی واحدهای مسکونی و تجاری همزمان با سراسر کشور در استان اجرا می‌شود.

صفحه‌ها