بیرجندرسا-هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۲۷ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
بیرجندرسا-۸ زندانی بدهکار مالی غیر عمد خراسان جنوبی، به مناسبت عید غدیر و با رضایت شکات و کمک ستاد دیه آزاد شدند.
بیرجندرسا-دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: ۱۹ درصد آزمایش‌های افراد مشکوک به کرونا در استان مثبت تشخیص می‌شود که این میزان در کشور ۱۲.۲ گزارش شده است.
استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا، با متخلفین از ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی برخورد می‌شود.
بیرجندرسا- سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: در اداره کل ورزش و جوانان به دنبال این هستیم که افراد دغدغه مند جامعه را شناسایی و در قالب سازمان‌های مردم نهاد سازماندهی کنیم.
بیرجندرسا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در استان از نیمه شهریور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و در صورت امکان با تعداد اندک دانش‌آموز در هر کلاس آغاز می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: متاسفانه با فوت یک بیمار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته شمار فوتی های این بیماری در استان به ۱۱۸ نفر رسیده است.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: برون سپاری امور امدادی به مردم از طریق مراکز نیکوکاری صورت گیرد.
فرماندار سرایان عنوان کرد:
بیرجندرسا-رسولی مقدم گفت: در سال جاری توجه برای تامین زیرساخت‌های دو پروژه فرهنگی سالن فرهنگی و هنری ارشاد و تکمیل زمین چمن سرایان در اولویت اعتبارات این شهرستان قرار گرفته است.
بیرجندرسا-رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از ارسال ۵هزار سری جهیزیه برای زوج های جوان مناطق محروم خبر داد و گفت: تست انسانی واکسن کرونا تا ۲ هفته آینده آغاز می شود.
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: نهادینه‌کردن شعار جوان‌باوری و جوان‌یاوری در سازمان‌ها و نهادهای دولتی نیازمند گفتمان‌سازی است.
بیرجندرسا-فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۷۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در بازرسی از اتوبوس مسافربری در شهرستان نهبندان خبر داد.
بیرجندرسا-نماینده تهران در مجلس از تدوین طرح نمایندگان برای تغییر سهمیه‌بندی بنزین خبر داد.
بیرجندرسا-رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: حادثه رانندگی در محور «نهبندان- بیرجند» پنج کشته و مصدوم برجای گذاشت.
بیرجندرسا-نخستین شرکت سرمایه گذاری سهام عدالتی استانی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران، برای خراسان جنوبی فعال شد.

صفحه‌ها