با خروج از وضع بحرانی کرونا
بیرجندرسا-کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی با توجه به خروج استان از وضع بحرانی کرونا بازگشایی می‌شوند.
بیرجندرسا- ۱۰ مهر آخرین مهلت ثبت نام برای نمایشگاه ملی صنایع دستی ۱۰ مهر آخرین مهلت ثبت نام شرکت در سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی اعلام شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در۱۰ مهر آخرین مهلت ثبت نام برای نمایشگاه ملی صنایع دستی گفتگو با خبرنگار صداوسیما گفت: صنعتگران استان تا تاریخ اعلام شده می‌توانند با نام نویسی در سایت به نشانی www.ihcx.ir برای شرکت در این نمایشگاه اقدام کنند. عباس زاده با بیان اینکه صنعتگران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌توانند از تخفیف هزینه‌های غرفه‌های نمایشگاه بهره‌مند شوند، افزود: صنعتگران برای حضور در این نمایشگاه باید مجوز میراث فرهنگی را دریافت کنند. وی زمان برگزاری این نمایشگاه را ۲۷ تا ۳۰ مهر اعلام کرد و گفت: این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه تاسیسات ساختمان و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-یک تولیدکننده سیمان با تأکید بر اینکه کسانی که وعده سیمان ۲۵ هزار تومان را می دهند بخش حمل و نقل و سود عامل و فروشنده را در نظر نمی گیرند، گفت: در حال حاضر سیمان کیسه ای ۴۰ تا ۴۵ هزار تومان برای مصرف کننده نهایی است.
بیرجندرسا-شبکه افق سیما با برنامه‌های متنوع به مناسبت هفته دفاع مقدس مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.
بیرجندرسا-شبکه افق سیما با برنامه‌های متنوع به مناسبت هفته دفاع مقدس مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.
بیرجندرسا-معاونت فناوری‌های نوین بانک مرکزی در راستای مقابله با قمار، بخشنامه‌ای به بانک‌ها ابلاغ کرده است که در پی آن هر فرد روزانه می‌تواند فقط ۲۰ تراکنش واریزی داشته باشد.
بیرجندرسا-در شبانه روز گذشته ۴ مورد فوت جدید در خراسان جنوبی ثبت شد و فوتی‌های ناشی از این بیماری به هزار و ۱۲۸ نفر رسید.
بیرجندرسا-سرمربی سابق استقلال دلیل جذب مهاجم آبی ها در الغرافه را اعلام کرد.
بیرجندرسا-در دومین جلسه کارگروه برنامه و بودجه هدفمندسازی یارانه ها بررسی امکان حذف تمام یا قسمتی از یارانه های پنهان کالاهای اساسی، آثار و تبعات آن بررسی شد.
وزیر بهداشت:
بیرجندرسا-وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در کل کشور واکسیناسیون بالای ۱۸ سال از امروز انجام می شود و محدودیتی وجود ندارد و مردم می توانند برای دریافت واکسن اقدام کنند.
وزارت بهداشت اعلام کرد؛
بیرجندرسا-بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۷۹ بیمار کرونایی فوت شدند.
بیرجندرسا-دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اعلام کرد: با تزریق ۱۱ هزار و ۲۶۴ دُز واکسن کرونا در ۲۴ ساعت رکورد جدید واکسیناسیون در خراسان جنوبی ثبت شد.
بیرجندرسا- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی با اشاره به آخرین وضعیت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان، گفت: تاکنون ۲۴۰ هزار متر مکعب تسطیح شده و ۶ هزار متر مربع زیربنا در ۳ فاز مورد توجه قرار گرفته است که فاز اول ساخت امسال آغاز می‌شود.
بیرجندرسا-مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی اظهار کرد: سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با توجه به کسب رتبه نخست استان در طرح‌های مقابله با بیابانزایی برای عملکرد مطلوب اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی اعتبارات مقابله با بیابانزایی استان را مجدد افزایش داد.

صفحه‌ها