دایی4
بیرجندرسا-علی دایی سرمربی پیشین پرسپولیس در شرایطی امیدوار است مطالباتش از این باشگاه را با کمک AFC بگیرد که پرونده وی در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون ارجاع نشده است.
امام حسین
امام جمعه اهل سنت طبس مسینا:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت طبس مسینا گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای در سوریه و عراق برای از بین بردن افراطیون و داعش انجام دادند و نقش بسزایی در از بین بردن حکومت خودساخته داعش داشته اند.
امام حسین
امام جمعه قهستان:
بیرجندرسا-امام جمعه قهستان گفت: مهمترین تلاش پاسداران در کشور ما، حفاظت از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی است که بایستی قدر دانسته شود.
مولوی عبداللهی
امام جمعه اهل سنت درمیان:
بیرجندرسا-شیعه و سنی باید در کنار هم توطئه‌های دشمن را خنثی کنند و بر منافع مشترک بیشتر تاکید نمایند .
خوشخو
معاون بین الملل دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان های افراطی و تکفیری:
بیرجندرسا-امام حسین(ع) پاسدار سنت و دین الهی بود که حماسه عاشورا را برای دفاع از آرمان های اسلام ناب محمدی و حفظ اصول دین خلق کرد و در سال های بعد با قیامی سرنوشت ساز،آموزگار آزادگی و شجاعت نام گرفت و اینگونه به جامعه اسلامی حیاتی تازه بخشید.
فاروقی
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
بیرجندرسا-امام حسین (ع) و خاندان عصمت و طهارت(ع) متعلق به همه مسلمانان جهان و نزد اهل سنت نیز بسیار عزیز و گرامی هستند.
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت روز جانباز همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) با حضور جانبازان در محل سالن غدیر بیرجند برگزار شد.
امام حسین
حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی:
بیرجندرسا- تداوم و ماندگاری اسلام واقعی منوط به تلاش های امام حسین(ع) است و اگر امام حسین(ع) نبود، قطعا همه زحمات رسول اکرم(ص) توسط بنی امیه از بین رفته بود و با مجاهدت های شبانه روزی امام حسین(ع)، روز به روز برعظمت رسول اکرم(ص) افزوده شد.
نامه
بیرجندرسا- شایسته جوانان این استان، که محروم ترین استان کشور می باشد نیست، که با این وضعیت آبی بحرانی با دل وجان در صنعت آب و فاضلاب مشغول خدمت می باشند.....
بیرجندرسا-حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مجلس ظهر امروز در مراسم معنوی اهل سنت شرکت کرد.
بیرجندرسا-حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مجلس ظهر امروز در مراسم معنوی اهل سنت شرکت کرد.
مدرسه
امام جمعه آرین‌شهر مطرح کرد:
بیرجندرسا-امام جمعه آرین‌شهر گفت: آرین‌شهر در تأمین فضاهای آموزشی مورد نیاز دانش آموزان نیازمند حضور پررنگ خیرین است به‌گونه‌ای که در برخی از مدارس شبانه‌روزی پسران و دختران این شهرستان کمبودهایی احساس می‌شود.
حجت الاسلام اکبرپور
مسئول هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: امروز کج فهمان خیال می کنند، اختلاسگر در نظام اسلامی ارزش دارد در صورتی که شهید برای ما ارزشمند است و لذا ذخایر ارزشمند ما، همان شهیدانند نه دزدان اختلاس گر.

صفحه‌ها