بیرجندرسا-سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، توصیه بر تزریق نوبت یادآور واکسن کرونا در سنین بالای ۱۲ سال و پیگیری معوقات کادر درمان را از جمله مصوبات جلسه امروز ستاد اعلام کرد.
بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی گفت: رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی در خراسان‌جنوبی از اولویت‌های دستگاه قضایی است.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: تعامل سه قوه مجریه، قضائیه و مقننه فرصت بسیار مطلوبی برای خدمت بهتر به مردم است.
بیرجندرسا-رئیس منطقه ویژه اقتصادی خراسان‌جنوبی با ارائه این پبشنهاد که در دادگستری خراسان‌جنوبی دایره اقتصادی برای رفع مشکلات کارآفرینان و تولیدکنندگان دایر شود، گفت: حتی در این زمینه خراسان‌جنوبی می‌تواند پایلوت کشوری باشد.
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر بر اثر خشکسالی ۳۳۰ روستای استان با تانکر آبرسانی می‌شود، گفت: کم آبی مهم‌ترین مشکل ما در خراسان‌جنوبی است با این وجود در شبکه‌های آبرسانی استان به صورت میانگین هدرفت بالای ۴۰ درصدی آب را داریم.
بیرجندرسا- فرمانده انتظامی شهرستان درمیان گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در بازرسی از یک کامیون، هزار و ۴۳۰ قطعه مرغ زنده غیرمجاز و فاقد مجوز بهداشتی به ارزش یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال را کشف کردند.
بیرجندرسا-قیمت تندر ۹۰ امروز شنبه چهارم تیر ۱۴۰۱ به ۴۹۰ میلیون تومان رسید و قیمت تیبا مانند هفته گذشته ۱۹۵ میلیون تومان باقی ماند
حجت الاسلام رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا؛
بیرجندرسا-رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه نباید روند نزولی بیماری کرونا منجر به عادی‌انگاری نشود گفت: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای تثبیت وضعیت باید مورد توجه قرار گیرد.
بیرجندرسا-رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: برای ۹۶ درصد نانوایی در مرحله نخست دستگاه‌ها وصل شده و آن چهار درصد که انجام نشده به این سبب بوده که صاحبان نانوایی حضور نداشتند.
بیرجندرسا-عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از تعیین تکلیف بیمه ۸۰۰ هزار کارگر ساختمانی با طرح مجلس تا پایان سال خبر داد.
بیرجندرسا-در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۶ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه چهار بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: شبکه تبلیغ و مبلغان باید متناسب با آسیب‌ها، ناهنجاری‌ها و کجروی‌های موجود در کشور و استان فعالیت کرده و بازخوردهای آن نیز مشخص شود.
بیرجندرسا-صبح امروز مسابقات آزمایشگاه علوم تجربی ویژه دبیران در پژوهش سرای دانش آموزی جابر بن حیان بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: پیشگیری و نظارت مسئله مهم در سازمان قضایی نیروهای مسلح است و با نظارت‌های قوی باید مانع شویم که مسوول خطا کند.
بیرجندرسا-اولین طرح جهادی ارایه خدمات الکترونیکی قضایی رایگان در روستاهای فندخت و استند زیرکوه اجرا شد.

صفحه‌ها